Za nami je prvi teden pouka na daljavo. Vstopili smo v drugi teden. Verjamemo, da vam je bilo kdaj težko, morda se nekateri na začetku niste znašli najbolje, vendar smo se s težavicami kdaj srečali tudi mi. Kljub vsemu lahko rečemo, da nam gre res dobro. Tudi ta teden bomo nadaljevali na podoben način. Seveda se bomo iz dneva v dan trudili biti boljši. Zato se tudi sami učimo uporabe tehnologij, ki nam omogočajo šolsko delo na daljavo.

Opažamo, da so se tudi otroci že navadili na nov način dela in so ob opravljanju šolskih obveznosti iz dneva v dan bolj samostojni. Kljub temu še vedno računamo na vašo pomoč. Zavedamo se, da je za tiste, ki morate hoditi v službo, to nekoliko težje. Ne pozabite, naš cilj je ohranjanje učne kondicije vseh učencev.

Skupaj nam bo uspelo! To dokazujejo vaša prijazna sporočila in fotografije, ki jih prejemamo vsak dan. Vidi se, da otroci tudi ob delu na daljavo uživajo.

Ostanite zdravi in imejte se radi!

pedagoški delavci OŠ Malečnik