Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti, Zveza kulturnih društev Maribor in Osnovna šola Malečnik pripravljajo

32. OTROŠKO KIPARSKO

DELAV­NICO FORMA VIVA

MALEČNIK 2017.

Na dvodnevno srečanje vabimo učence osnovnih šol Maribora, podravske regije in sosednjih pokrajin. Mentorji kiparskega srečanja otrok Malečnik 2017 bodo akademski kipar Marjan Drev in likovni pedagogi sodelujočih šol.

Letošnje stvaritve bodo nastajale na temo: ČAROVNIJE V LESU.

Vabimo vas,

da se nam pridružite na odprtju kiparskega srečanja,

ki bo v četrtek, 5. oktobra 2017 ob 8.15 uri v avli OŠ Malečnik.

Odprtje delavnice bomo počastili z razstavo del članov KUD Studenci, ki ustvarjajo pod vodstvom mentorice akademske kiparke Vlaste Zorko in razstavo otroških likovnih del, ki so nastala na likovni koloniji ACIN MEMORIAL 2015 na temo ČLOVEK O PSU – PES O ČLOVEKU.

Vabimo vas tudi, da se nam pridružite v četrtek, 5. oktobra 2017 med 8.00 in 14.00 uro in v petek, 6. oktobra 2017 med 8.00 in 13.00 uro ter si ogledate aktivno delo sodelujočih.

VABLJENI!

Katja Kozjek Varl