TEKMOVANJE IZ KEMIJE 2021/2022

– Šolsko tekmovanje – 17. 1. 2022.

Regijsko tekmovanje – 26. 3. 2022.

– Državno tekmovanje – 07. 5. 2022.

Pravilnik
Razpis
Naloge in rešitve predhodnih let

K sodelovanju so vabljeni učenci 8. in 9. razreda!  Vsi, ki se želite udeležiti kemijskega tekmovanja oddate mentorici svoje pisne prijave do petka, 17.12.2021.

Prijava je dostopna na https://www.zotks.si/sites/default/files/Pravno%20obvestilo%20_Dopolnjeno.pdf .

Podpišeta jo tekmovalec in njegov starš.

DOSEŽKI

• Na šolskem tekmovanju je sodelovalo 10 tekmovalcev. Trem učenkam se je uspelo uvrstiti na regijsko tekmovanje.
  • Na regijsko tekmovanje so se uvrstile tri učenke. Vse tri so dosegle bronasto priznanje in so se tudi uvrstile na državno tekmovanje.
  • Na državnem tekmovanju v znanju kemije, ki je potekalo 7. maja 2022 na FKKT v Ljubljani,  so vse tri tekmovalke dosegle SREBRNO priznanje.

Za izjemen dosežek jim iskreno čestitamo.

Posodobljeno – 17. 05. 2022                                                                                                   Mentorica

Simona Šket Žiberna

Skupno 1.026 obiskov, današnjih obiskov 1