Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da načrtovano predavanje Moj otrok bo šolar in srečanje otrok z učenci zaradi zdravstvenih razmer trenutno odpade. Načrtovane aktivnosti bomo izvedli takoj, ko bo mogoče.

V mesecu juniju načrtujemo sestanek za starše bodočih prvošolcev. Takrat boste prejeli vse potrebne informacije o začetku šolskega leta in o šolskih potrebščinah. V kolikor pa razmere srečanja v živo še zmeraj ne bi dopuščale, pa vas bomo o vseh pomembnih informacijah obvestili pisno po klasični pošti.

Pred vstopom v 1. razred boste za otroka s strani zdravstvenega doma prejeli tudi vabilo na zdravniški pregled.

Za dodatne informacije se lahko obrnete na šolsko svetovalno delavko na telefonsko številko 02/ 471 68 72 ali elektronski naslov pedagoginja.osmbma@guest.arnes.si.

Vljudno vabljeni k spremljanju spletne strani naše šole.

Upamo, da se kmalu ponovno srečamo v živo.

Prijazen pozdrav.