Na podlagi odloka Vlade RS Slovenije se bo v tednu od 19. 10. 2020 do 23.10. 2020 vzgojno-izobraževalno delo izvajalo prilagojeno.

Učenci od 1. do 5. razreda se izobražujejo v šoli, učenci od 6. do 9. razreda pa se izobražujejo na daljavo.

Za učence od 1. do 5. razreda bo v prihodnjem tednu življenje in delo v šoli (pouk, jutranje varstvo, podaljšano bivanje, prehrana….) potekalo po ustaljenih urnikih.

Šolski prevozi bodo potekali po ustaljenem voznem redu.

Učenci od 6. do 9. razreda se bodo v prihodnjem tednu po ustaljenih urnikih izobraževali na daljavo.

Izobraževanje na daljavo bodo učitelji izvajali s pomočjo spletnih učilnic Arnes in MS Teams (videokonference). Novodila za delo jih bodo čakala v spletnih učilnicah.

Upajmo, da se po jesenskih počitnicah znova vsi zdravi srečamo v šoli. V primeru, da se bo situacija spremenila, vas bomo o tem pravočasno obvestili.

Rudolf Sedič, ravnatelj