Spoštovani starši/skrbniki bodočih prvošolcev!

Obveščamo vas, da bo vpis v 1. razred OŠ Malečnik za šolsko leto 2021/2022 potekal:

• v torek, 9. 2. 2021,
  • v sredo, 10. 2. 2021,
  • v četrtek, 11. 2. 2021.

Starši/skrbniki morate v prvi razred osnovne šole vpisati otroke, ki bodo v koledarskem letu, v katerem bodo začeli obiskovati šolo, dopolnili starost šest (6) let. V mesecu februarju 2021 bomo tako vpisovali otroke rojene od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2015.

V skladu s priporočili Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport vas bomo zaradi zagotavljanja varnostnih ukrepov za zmanjšanje tveganja okužbe k vpisu vabili po vnaprej določenem časovnem razporedu.  O datumu in uri vpisa boste obveščeni z vabilom, poslanim po klasični pošti na otrokovo ime. Vabilu bodo priložene tudi dodatne informacije o vpisu otrok v 1. razred ter soglasje k vpisu. Če vabila ne boste prejeli, nas prosim o tem obvestite.

Pri izvedbi vpisa bomo upoštevali vse predpisane ukrepe za zmanjšanje tveganja okužbe in preprečevanje širjenja COVID-19 (uporaba zaščitnih mask, razkuževanje rok, varnostna razdalja). Vpis bo potekal v gospodinjski učilnici. Starši oz. skrbniki boste na dan vpisa v šolo vstopali pri VHODU 1 (vhod pri 1. razredu).

Za več informacij glede vpisa pokličite na tel. št.: 02/471 68 72 ali pišite na elektronski naslov: pedagoginja.osmbma@guest.arnes.si

Veselimo se srečanja z vami!

Šolska svetovalna delavka:                                                                                                        Ravnatelj:

Tina Lovrec                                                                                                                                 Rudolf Sedič