Spoštovani starši in skrbniki bodočih prvošolcev!

Vpis otrok v 1. razred osnovne šole Malečnik za šolsko leto 2023/2024 bo potekal v naslednjih terminih:

• v torek, 21. februarja 2023,
  • v sredo, 22. februarja 2023,
  • v četrtek, 23. februarja 2023.

V 1. razred devetletne osnovne šole morate starši oziroma skrbniki otrok vpisati vse otroke, ki bodo v koledarskem letu 2023 dopolnili starost šest let. V mesecu februarju 2023 bomo tako v 1. razred za šolsko leto 2023/24 vpisovali otroke, ki so rojeni med 1. 1. 2017 in 31. 12. 2017 (pa tudi tiste otroke, ki so bili rojeni v letu 2016 in imajo odloženo šolanje).

Starši boste o vpisu obveščeni po klasični pošti (pošta bo naslovljena na otrokovo ime). V začetku meseca februarja boste na domači naslov (stalno ali začasno prebivališče) prejeli vabilo za vpis v 1. razred.

Vpis bo potekal v pisarni šolske svetovalne delavke. Starši oziroma skrbniki boste na dan vpisa v šolo vstopali pri glavnem vhodu. Vhod bo primerno označen.

Za več informacij glede vpisa pokličite šolsko svetovalno delavko na tel. št.: 02/471 68 72 ali pišite na elektronski naslov pedagoginja.osmbma@guest.arnes.si

Veselimo se srečanja z vami!

Šolska svetovalna delavka                                                                                                      Ravnateljica

Tina Lovrec                                                                                                                              Mateja Veltrusky