Mateja Veltrusky, ravnateljica

 

1. a: učilnica št. 1 (pritličje), razredničarka Nataša Potočnik     natasa.potocnik@osmalecnik.si

Nika Mirnik 2. učiteljica 1. a     nika.mirnik@osmalecnik.si

2. a: učilnica št.7 (pritličje), razredničarka Tina Fošnarič  tina.fosnaric@osmalecnik.si

3. a: učilnica št. 30 (klet), razredničarka Mateja Simonič   mateja.simonic@osmalecnik.si

4. b: učilnica št.3 (pritličje), razredničarka Urška Kukovec  urska.kukovec@osmalecnik.si

4. a: učilnica št.5(1. nadstropje), razredničarka Natalija Harb    natalija.harb@osmalecnik.si

5. a: učilnica št. 42 (1. nadstropje), razredničarka Darja Ferk   darja.ferk@osmalecnik.si

6. a: učilnica št.33 (pritličje MAT), razredničarka Mojca Burjek     mojca.burjek@osmalecnik.si

6. b: učilnica št. 41 (klet TIT), razredničarka Nika Lopert (JV, LUM) nika.lopert@osmalecnik.si

7. a: učilnica št. 35 (pritličje NAR), razredničarka Iris Kaukler Murko (SLJ,TJN,OPB)   iris.kaukler@osmalecnik.si

8. a: učilnica št. 41 (1. nadstropje), razrednik Andreja Žvajker (ZGO, GEO, DKE)  andreja.zvajker@osmalecnik.si

9. a: učilnica št. 34 (pritličje SLO), razredničarka Špela Sedič (SLJ)  spela.sedic@osmalecnik.si

 

Miloš Čučkovič, MAT, FIZ, OPB  milos.cuckovic@osmalecnik.si

Matej Luketič, GUM, pevski zbor  matej.luketic@osmalecnik.si

Petra Najvirt, TJA, TJN  petra.najvirt@osmalecnik.si

Tomi Matjašič, ŠPO  tomi.matjasic@osmalecnik.si

Sonja Rečnik, OPB 1  sonja.recnik@osmalecnik.si

Simona Šket Žiberna, NAR, BIO, KEM, GOS simona.sket-ziberna@osmalecnik.si

Sabina Lešnik TJA     sabina.lesnik@osmalecnik.si

Tina Lovrec, svetovalna delavka – pedagoginja.osmbma@guest.arnes.si

Viktor Sayed, OPB, DSP

Boštjan Kremljak, TIT   bostjan.kremljak2@guest.arnes.si

 

Tamara Nerat, TJA, TJN

 

Anica Kramberger, laborantka, računalničarka  anica.kramberger@osmalecnik.si

Tadeja Ferk, knjižničarka tadeja.ferk@osmalecnik.si

Marija Bombek, kuharica

Brigita Šiško, računovodkinja, poslovna sekretarka

Klavdija Kobale, poslovna sekretarka

Janez Fajfar, hišnik

 

Dragica Jurkušek – organizatorka prehrane

 

Alojz Diemat, čistilec

Jožica Knedl, čistilka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupno 14.917 obiskov, današnjih obiskov 1
Dostopnost