Rudolf Sedič, ravnatelj

 

1.a: učilnica št. 1 (pritličje), razredničarka Mateja Veltrusky   mateja.veltrusky@osmalecnik.si

2.a: učilnica št. 30 (klet), razredničarka Tina Fošnarič     tina.fosnaric@osmalecnik.si

3.a: učilnica št. 7 (1. nadstropje), razredničarka Mateja Simonič  mateja.simonic@osmalecnik.si

3.b: učilnica št. 3 (pritličje), razredničarka Nataša Potočnik  natasa.potocnik@osmalecnik.si

4.a: učilnica št. 5 (1.. nadstropje), razredničarka Natalija Harb   natalija.harb@osmalecnik.si

5.a: učilnica št. 42 (1. nadstropje), razredničarka Darja Ferk  darja.ferk@osmalecnik.si

6.a: učilnica št. 34 (pritličje SLJ), razredničarka Špela Sedič (SLJ)  spela.sedic@osmalecnik.si

7.a: učilnica št. 40 (1. nadstropje TJA), razredničarka Sabina Lešnik (ANJ)  sabina.lesnik@osmalecnik.si

8.a: učilnica št. 19 (klet TIT), razrednik Miloš Čučkovič (MAT, FIZ)  milos.cuckovic@osmalecnik.si

9.a: učilnica št. 33 (pritličje MAT), razredničarka Mojca Burjek (MAT)  mojca.burjek@osmalecnik.si

9.b: učilnica št. 35 (pritličje NAR), razredničarka Simona Šket Žiberna (BIO, KEM, GOS, NAR)  simona.sket-ziberna@osmalecnik.si

 

Zdenka Antoličič, JV, druga strokovna delavka v 1. razredu  zdenka.antolicic@osmalecnik.si

Darinka Budja, SLJ, knjižničarka  darinka.budja@osmalecnik.si

Klavdija Gredin, TJA  klavdija.gredin@osmalecnik.si

Iris Kaukler, SLJ, TJN

Tea Koračin, TIT, OPB 3  tea.koracin@osmalecnik.si

Nika Lopert, LUM

Urška Kukovec, OPB 2  urska.kukovec@osmalecnik.si

Matej Luketič, GUM, pevski zbor  matej.luketic@osmalecnik.si

Petra Najvirt, TJA, TJN  petra.najvirt@osmalecnik.si

Milan Pečovnik, ŠPO  milan.pecovnik@osmalecnik.si

Sonja Rečnik, OPB 1  sonja.recnik@osmalecnik.si

Andreja Žvajker, ZGO, GEO, DKE  andreja.zvajker@osmalecnik.si

 

Alojz Diemat, čistilec

Janez Fajfar, hišnik

Slavica Kelbič, čistilka

Jožica Knedl, čistilka

Anica Kramberger, laborantka, računalničarka

Mirjana Lenič, kuharica

Marjana Nekrep, spremljevalka

Bojana Rojs, tajnica

Brigita Šiško, računovodkinja, tajnica

Tina Lovrec, svetovalna delavka – pedagoginja.osmbma@guest.arnes.si

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupno 2.228 obiskov, današnjih obiskov 2