V četrtek, 24. 11., smo za sodelovanje pri delu z nadarjenimi učenci poprosili Oskarja Neuvirta – Malečničana, gasilca, pirotehnika, pesnika, pisca aforizmov … . Tri ure je z učenci reševal razne črkovne igre, kvize, igrice itd… Učenci so “ful not padli”, kot so sami ob koncu dejali, in tri ure je minilo zelo hitro. Vsakemu učencu je podaril svojo knjigo O gasilcih in gasilstvu malo drugače – zbirko anekdot, šal, poučnih zgodb in kvizov. Gospod Oskar nam je obljubil, da še pride, saj nam je kar nekaj stvari še ostalo. Ob koncu nam je prebral še eno izmed svojih pesmi, njegov trud pa je bil poplačan z izjavo enega izmed učencev: “Tako dobro se še na tej šoli nisem imel! ”

Hvala Oskarju Neuvirtu za pestro, živahno, poučno, zanimivo … popoldne. Veselje na otroških obrazih je namreč povedalo vse!! Se še priporočamo!

Fotogalerija.