Poletne počitnice se počasi zaključujejo in pred nami so že dnevi polni izzivov. Verjamemo, da ste preživeli lepe, mirne in sproščene počitnice.

Obveščamo vas, da bo prvi šolski dan v ponedeljek, 2. 9. 2024.

ŠOLSKI AVTOBUS – PRVI ŠOLSKI DAN – 2. 9. 2024:

V šolo:

– 6.50 za učence od 6. do 9. razreda in Vodole,

– 7.35 za učence od 2. do 5. razreda.

Iz šole:

– 11.30 za učence od 6. do 9. razreda,

– 12.15 za učence od 2. do 5. razreda in Vodole.

Učenci od 6. do 9. razreda se ob 7.30 zberejo v telovadnici šole, kjer jih bodo pričakali razredniki in jih peljali v matične učilnice.

Učenci od 2. do 5. razreda se ob 8.20 zberejo v telovadnici, kjer jih bodo pričakali razredniki in jih peljali v matične učilnice.

Učenci od 2. do 5. razreda prinesejo v šolo copate, beležko, pisalo in šolsko torbo.  Učenci od 6. do 9. razreda prinesejo šolske copate, beležko in peresnico.

Prav tako naj učenci s seboj prinesejo kontaktne podatke staršev skupaj z morebitnimi spremembami pri osebnih podatkih, učenci vozači pa naj imajo zapisane še vstopne in izstopne postaje.

V ponedeljek, 2. 9. 2024, se še ne bodo izvajale dejavnosti razširjenega programa (bivše jutranje varstvo in podaljšano bivanje).

Prav tako ta dan v šoli NI KOSILA. Organizirana bo le šolska malica.

Učenci od 6. do 9. razreda končajo ob 11.15, učenci od 2. do 5. razreda pa ob 12.00.

Od torka, 3. 9. 2024, bomo izvajali razširjen program pred poukom in po pouku za učence od 1. do 5. razreda (jutranje varstvo in podaljšano bivanje).

Z veseljem vas pričakujemo!

Kolektiv OŠ Malečnik