V petek, 4. 12. 2020, smo uspešno izpeljali božično-novoletne delavnice. Učenci in učenke vseh razredov so ponovno dokazali, da so zelo ustvarjalni in polni ročnih spretnosti.

Vaši izdelki so fantastični! Upamo, da ste med izdelovanjem prikupnih okraskov in peko slastnih piškotov uspeli pričarati vsaj malo prazničnega vzdušja v tem neobičajnem veselem decembru. Tokrat svojih izdelkov sicer ne boste predstavili na šolskem bazarju, prepričani pa smo, da ste z njimi razveselili svoje najdražje. Le kaj je lepše od doma izdelanih okraskov in kaj bolj okusno od domačih piškotov?

Kaj vse je nastalo na delavnicah, si lahko ogledate s klikom na to povezavo.

Šola vas zelo pogreša in je osamljena. Komaj že čaka, da se vrnete … Kaj pravite, bi jo razveselili in okrasili smrečico v avli in prižgali lučke?